top of page

יבוא מנועים לרכב

מרכז לוגיסטי ארצי ליבוא, מכירה והרכבת מנועים לרכב

קליבר 818 יבואן מנועים לרכב

Engine Block Pressure Testing

יבוא מנועים לרכב מיפן מנועים ל מזדה, סובארו, דייהטסו, סוזוקי, הונדה, מיצובישי, אינפיניטי, אקורה, ניסן, לקסוס, טויוטה, ועוד בהזמנה אישית.

יבוא מנועים לרכב מגרמניה מנועים לאודי, מרצדס, פורשה, אופל, ב.מ.וו, פורד, פולקוואגן, ועוד בהזמנה אישית.

יבוא מנועים לרכב מאמריקה תיבות הילוכים לפורד, קדילאק, GMC , ביואיק, ג'יפ, דודג', שברולט, קרייזלר, ועוד בהזמנה אישית.

יבוא מנועים לרכב מבריטניה מנועים לאסטון מרטין, בנטלי, טלבו, רולס-רויס לנדרובר, יגואר, טריומף, , קייטרהאם ועוד בהזמנה אישית.

יבוא מנועים לרכב מצרפת מנועים לרנו, פזו', בוגאטי, סיטרואן ועוד בהזמנה אישית. יבוא מנועים לרכב מאיטליה מנועים ללמבורגיני, אוטוביאנקי, אלפא רומיאו, אפריליה, לנצ'יה, פרארי, אינוצ'נטי ועוד בהזמנה אישית.

יבוא מנועים לרכב מקוריאה מנועים לקיה, ועוד בהזמנה אישית.

יבוא מנועים לרכב משוודיה מנועים לוולוו, ועוד בהזמנה אישית.

יבוא מנועים לרכב מספרד מנועים לסיאט, ועוד בהזמנה אישית.

יבוא מנועים לרכב מרוסיה מנועים לג"ז, אוטוואז, ועוד בהזמנה אישית.

אחריות למנועים

Office Work

כל מנוע הנרכש דרכנו נבדק והוא במצב מכאני מצוין! קילומטרז' נמוך, כולל אחריות ל-3 חודשים על פי תקן משרד התחבורה.

מי מקבל אחריות מורחבת?

כל התקנת מנוע אצלנו במוסך הבית מזכה אותך באחריות מורחבת ל-5 חודשים או 10,000 ק"מ (הקודם מבניהם)

כדאי ומומלץ!

קניית רכבים עם תקלות

Car in the Smoke

הרכב שלך עומד?

לא שווה תיקון?

אנחנו קונים רכבים עם תקלות,

אנחנו מציעים שירותי גרירה בתוספת תשלום.

דבר איתי!

טרייד אין

Car Park

טרייד אין וסחר במכוניות משומשות במצב מעולה עם אחריות.

1. מגיעים עם רכב ישן ויוצאים עם רכב חדיש יותר.

מגיעים עם הרכב הישן שלכם, מקבלים שתי הצעות מחיר עבור הרכב הישן ועבור הרכב החדש, אם ההצעה מתאימה לכם תשלמו את ההפרש ותצאו עם רכב מסוג ודגם חדיש יותר.

2. קנייה או מכירה בלבד
בקליבר 818 ישנה אפשרות לבצע עסקה של מכירה או קנייה בלבד. אנחנו קונים ומוכרים רכבים משומשים מכל הסוגים, גם רכבים מיוחדים ונדירים.

* אנו מתחייבים לרכבים שמורים במצב מכאני מעולה + אחריות.

יבוא מנועים לרכב

קבוצת קליבר 818 בע"מ יבוא מנועים לכל סוגי הרכבים

צריך מנוע מיבוא?

להצעת מחיר - חינם
התקשר עכשיו!  

יבוא מנועים

Engine Block Pressure Testing

מאות סוגים של מנועים מיבוא, מנועי בנזין, מנועי דיזל, מנועים לרכבי אספנות, ומנועים בהזמנות מיוחדות.

יחס אישי ומצויינות בשירות!
לא תמצא עוד מקום כזה - בהתחייבות!

  • יבוא מנועים לרכב אמריקאי

  • יבוא מנועים לרכב יפני

  • יבוא מנועים לרכב קוראני

  • יבוא מנועים לרכב אירופאי

​המחיר כולל:
יחס אישי, בדיקת הרכב ויעוץ מקצועי, מנוע מיבוא, פירוק והרכבה, החלפת שמנים, בדיקה ממוחשבת, החלפת רצועת תזמון, נקוי רדיאטור, החלפת פילטרים שמנים ופלגים, והכל תחת קורת גג אחת, כדי לחסוך זמן, כסף ופערי תווך.
* שאל על גרירה חינם למוסכינו
* שאל על הכנה לטסט + בדיקת בלמים - חינם.

מנוע מיבוא

Mechanic Wrench

כל המנועים נבדקים בקפידה ע"י הספק בחו"ל ומותאמים לשימוש בישראל, פה בארץ, לפני ואחרי הרכבת מנוע אנו שוב מבצעים בדיקה קפדנית וממוחשבת , כמו כן, כל תהליך וביצוע החלפת המנוע הינו תחת פיקוח ותקן משרד התחבורה.
כמובן שניתנת אחריות לכל המנועים בכפוף למשרד התחבורה.
כל המנועים מיבוא עם מפרט ייחודי ומסומנים על פי חוק חובת סימון מוצרים, סימון המנוע נועד להגן על הצרכן, על כל מנוע מיבוא ישנם הפרטים הבאים:

  • פרטים על המנוע

  • יצרן וארץ יצור

  • שם היבואן ומענו

  • אחריות

יבוא מנועים ומכללים לרכב

Engine Belt

בשוק מנועים ומכללים מיבוא, ישנם דגמים רבים של מנועים חלקם טובים יותר וטובים פחות. כך גם לגבי יצרני המנועים כל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו.

קליבר 818 מייבאת מנועים לכל סוגי הרכבים כולל הזמנות מיוחדות לרכבים נדירים, כאן הכנו עבורכם סקירה כללית של מנועים מיבוא לרכבים הנפוצים ביותר (לפי סדר הא"ב):

יבוא מנועים לרכב אודי, מנועים אלה מחזיקים לפחות 150000 קילומטר בלי בעיות מיוחדות, יש לציין כי בדגמי אודי 80 התגלו בעיות מנוע עקרוניות, לכן יש להקפיד על טיפולים בזמן. אודי ישנות עם מנוע 1600 או 1300 בעלות מנוע עם הספק נמוך, להבדיל מהמנועים בדגמי ה-1600 102I שההספק שלו גבוה יותר.

יבוא מנועים לאוסטין מיני-מטרו מחליפתה של המיני מיינור, בשני רכבים אלה ישנו אותו מנוע, יבוא מנועים בנפח 1000 ו 1300 ליטר. אלה מנועים קשים ומיושנים אבל אמינים וחסכוניים בדלק, בדרך כלל ישנם נזילות שמן.

יבוא מנועים לרכב אופל מנועים טובים איכותיים עם עמידות גבוהה. יש מודלים של אופל שהייתי שם להם מנוע בנפח יותר גדול... רק בתיאוריה... רכב אופל קורסה עם מנוע 1200 לפעמים מרעיש משרשרת הטיימינג, רכב אופל קורסה עם מנוע 1300 יותר טוב, לפעמים ישנם בעיות במשאבת הדלק, נזילות שמן ורעשים מגלי הזיזים.

יבוא מנועים לרכב אלפא רומאו, רכב טוב עם מנוע טוב והנאה בנסיעה. כנ"ל לגבי רכב אלפא סוד. רכב אלפא סוד עם מנוע בנפח 1300 או 1500 עדיף על מנוע בנפח 1200 הנפוץ יותר. יבוא מנועים לרכב אלפא 164 הנפוץ והטוב ביותר הוא מנוע 2.0 ליטר לרכבים עם תיבת הילוכים ידנית.

יבוא מנועים לרכב ב.מ.וו, המנועים מיבוא אמינים, חזקים ואורך חייהם מעל הממוצע בשוק המנועים מיבוא. בדגמים עם הזרקת דלק צריך שיהיו מזרקים אינג'קטורים מתוצרת "לוקאס" לפי הוראות יצרן ב.מ.וו מזרקים אלה הם הפיתרון לדלק באיכות ירודה, כן, בישראל יש דלק באיכות ירודה יחסית לאירופה.

יבוא מנועים לרכב דייהטסו מנועים טובים שהוכיחו את עצמם בשוק.

יבוא מנועים לרכב הונדה, מנועים טובים עם טכנולוגיה יחסית מתקדמת, צריך לשים לב לשסתומים. יבוא מנועים לרכב וולוו מנועים חזקים השומרים על ערכם, מסדרות 200,300,700 ו-800 יבוא מנועים גם לסדרות ישנות יותר 144 ו-164, DL 240 מנועים 1800 1400סמ"ק.

יבוא מנועים לרכב טויוטה יבוא מנועים המצטיינים באיכותם בהתאם לסטנדרטים היפניים המחמירים.המנועים הנפוצים לרכב טויוטה: מנוע לרכב טויוטה יאריס אוטומטית, רכב פרטי בנפח מנוע של 1300 סמ"ק, 4 צילינדרים, 16 שסתומים בעלי תזמון חכם, הספק המנוע 87 כ"ס. מנוע לטויוטה פריוס, רכב היברידי בעל הספק מנוע של 78 כ"ס, המנוע בעל 4 צילינדרים ו – 16 שסתומים. מנועים לטויוטה הייס, רכב מסחרי בעל נפח מנוע גדול של 2500 סמ"ק, בעל טכנולוגית הזרקה ישירה D4D והספק של 117 כ"ס.

קליבר 818 יבוא מנועים לכל סוגי הרכבים כולל רכבים נדירים.

יבוא מנועים לישראל

Engine Belt

מדינת ישראל מטילה שורה של הגבלות אדמיניסטרטיביות על יבוא מנועים ועל יבוא לישראל בכלל. הדרישה לרישיון יבוא, סימון מוצרים, עמידה בתקן ועוד שיטות הגבלה נוספות, נועדו להגן על היצור בישראל, ולהגן על הצרכן.

רישיון יבוא
רישיון יבוא הוא חובה לכל יבוא העולה על סכום של 25000 דולר, והוא מוסדר בתקנות הנקראות: צו מתן רישיונות יבוא וצו יבוא חופשי. המשרד האחראי על מתן והוצאת רישיונות הוא משרד התעשייה והמסחר.

סימון מוצרים
על מרבית המוצרים מיבוא חלה חובת סימון מוצרים, במסגרת חוק הגנת הצרכן "צו סימון מוצרים" מורה לתת פירוט בעברית על כל מנוע או מוצר הכולל: שם המוצר וכינויו המסחרי, שם היבואן וכתובתו, ארץ היצור, פרוט של המוצר וחומרים ממנו הוא מורכב. כאמור, ישנם מוצרים הפטורים מסימון, "צו סימון טובין" מפרט את כל הכללים לביצוע סימון.
דרישה לתו תקן
תו תקן למנועים לרכב מיבוא מתקבל מיצרן המנועים בחו"ל. למוצרים אחרים מיבוא שיש להם דרישה לתו תקן, דרישה לתו תקן נקראת "אישור מת"י" והוא ניתן על ידי מכון התקנים הישראלי, שהוא תאגיד ממלכתי הפועל באופן ממלכתי ובלתי תלוי.
מיסי יבוא
ההיטלים והמיסים על מנועים לרכב ועל מוצרים אחרים מיבוא נקבעים בשלוש צורות, אחת: סכום קבוע, צורה שנייה: אחוז מערך הטובין או בצורה השלישית: סכום קבוע בתוספת אחוז מסוים מערך הטובין.
תשלומי החובה והמיסים המוטלים על יבוא מנועים:
מכס: אחוז מסוים מערך הטובין.
היטל של"ג: היטל של"ג חל על כל מוצר מיבוא והוא בשיעור של 2% .
מס קניה: מס הקניה מחושב משלושה גורמים.
מס ערך מוסף: מחושב בתוספת כל ההיטלים ומיסי הטובין.
היטל חובה: יש מוצרים מיבוא שעליהם מוטל מס נוסף בשם: היטל חובה.

bottom of page